AK 2730 NAVER COLLECTION

AK 2730 NAVER COLLECTION

En klassisk skænk med et moderne twist af Corian-top og -greb, samt understel i rustfrit stål. Kan anvendes både i private hjem og i mødelokaler på arbejdspladsen.

(se vedhæftede prisliste)

Beskrivelse

AK 2730 skænken har en perfekt, elegant kombination af jalousidørenes bløde former og det lette understel. Bag jalousidørene er skænken inddelt i tre rum. I det midterste rum er der to bakker, og i de to yderste rum er der i alt tre flytbare hylder.

OM NAVER COLLECTION
Naver Collections ledetråd i deres design og produktion er den ære, de sætter i deres håndværk - ned til mindste detalje. Derudover er Naver Collection konstant i udvikling med et mål om at skabe møbler, der gennem deres funktionalitet og design passer i et moderne hjem.
De udvikler løbende nye møbler, som passer til den tid vi lever i, hvor enhver detalje i alle møbler omhyggeligt bliver udført.

Produktdetaljer

Model AK 2730 Skænk
Træsort Vælg mellem: Valnød og eg
Stel Stålunderstel
Længde (cm) 180 cm
Dybde (cm) 46 cm
Højde (cm) 74 cm
Designer Nissen & Gehl mdd.
Inklusiv 2 bakker og 3 flytbarehylder
Varianter Føres også med træsokkel. Kontakt os venligst for dette.

 

Hjemmeside af SEO Danmark

envelopephone-handset